Ieva Vileikė

Advokato padėjėja

Ieva Kmieliauskaite teisės magistro laipsni įgijo Vytauto Didžiojo universitete. I. Kmieliauskaite teikia konsultacijas, teisines išvadas privatiems fiziniams asmenims įvairiais teisiniais klausimais. Be civilines teises srities, advokato padėjėja atstovauja klientus ikiteisminio tyrimo institucijose ir teismuose. Ji yra sukaupusi nemažą profesinę patirtį rengdama procesinius dokumentus bei atlikdama įvairius teisinius tyrimus. Jos turimi analitiniai gebėjimai padeda išanalizuoti informaciją, tinkamai prieiti prie išvadų ir jas apibendrinti. I. Kmieliauskaitė savo kompetenciją nuolatos didina dalyvaudama įvairiose seminaruose.

Ieva Kmieliauskaitė yra puikiai vertinama klientų už išsamius teisinius patarimus bei už gebėjimą įsigilinti į jų problemas. Jos pareigingumas bei kompetencija pasižymi procesinių dokumentu rengime. I. Kmieliauskaitės nuoseklumas, aiškios strategijos turėjimas ženkliai prisidėjimo prie daugelio bylų laimėjimo.

„Aš niekada negalėsiu pakeisti vėjo krypties, tačiau aš visuomet galėsiu pritaikyti bures taip, kad pasiekčiau savo tikslą."

More members

Aušra Ručienė
Advokatė, kontoros įkūrėja
Deimantė Ručytė
Advokato padėjėja/Mediatorė
Daiva Morkeliūnienė
Administratorė

Domina karjera ir naujos galimybės?

Mūsų komanda ieško motyvuotų savo srities profesionalų, gebančių dirbti komandoje bei norinčių augti ir tobulėti kartu.

Karjera